Grapes (Per 2 lb)

by

Description:

Grapes are a sweet treat with flavorful juicy bite. Add sweetness to salads or eat out of hand for a refreshing snack. Grapes can also be used for making jelly.

 

Sold by the Pound in our Farm Store.

Price: $10.99

Description

Grapes are a sweet treat with flavorful juicy bite. Add sweetness to salads or eat out of hand for a refreshing snack. Grapes can also be used for making jelly.

 

Sold by the Pound in our Farm Store.

 

 

Recipe

Currently, no recipes are available for this product.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grapes (Per 2 lb)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…